Żywe złoto

Podobnie jak na drugim blogu, tak i tutaj staram się zdjęciami rozświetlić zimę. A tak po cichu – bez możliwości dotarcia na działkę po prostu nie mam zimowych zdjęć. Cofamy się więc w czasie do najpiękniejszego momentu minionej jesieni, w dodatku do jednego z niewielu słonecznych dni. Jest co wspominać, jesień 2016 była wyjątkowo kolorowa, szkoda tylko że zabrakło słońca by móc to w pełni docenić.
2
Latem zrobiłam pojedyncze zdjęcie brzozie rosnącej przed bramą ogrodu, jesienią sfotografowałam to samo drzewo powtórnie. Drzewo, a raczej kilka gałązek z pięknymi, zmieniającymi już kolory liśćmi.
3
Pod brzozą z poprzednich zdjęć rośnie sumak, jedna z najpiękniej wyglądających jesienią roślin. Nisko stojące słońce dodatkowo podkreśliło jego urodę, po prostu grzechem byłoby nie uwiecznić tej pięknej żółtej barwy.
4 5
Natomiast to takie zdjęcie na próbę… Patrząc z perspektywy czasu, mogłam zrobić więcej zdjęć klonom rosnącym po obu stronach drogi, były takie piękne… Zostało tylko jedno ujęcie z przejeżdżającą koparką, reszta do nadrobienia w przyszłym roku.
6

Instagram SpisBlog
Facebook